Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Bi-Turnstile van de Richtingshoge snelheid Brushless Motor van Veiligheidspoorten 24V gelijkstroom voor Gyms
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1300*B200*H1000mm |
Poort van de de Schommelingsbarrière van Dual Core de Tweerichtings Automatische, Elektrische Schommelingspoort met Communicatie interface RS485/232
| Naam: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | 1400/1200*280*980mm |
| Pakketgrootte: | 1480/1280*370*1070mm |
Taille Hoge drie bewapent turnstile van de rolpoort triop poort voor voettoegangsbeheer
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Van de de Sensor de Intelligente Controle van IRL Poort van de de Schommelingsbarrière, Halve turnstiles van Hoogte automatische systemen
| Grootte van product: | hoofdpool: Φ168mm hoogte: 1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 /316 roestvrij staal |
| Type: | de automatische poort van de schommelingsbarrière |
Luchthavenbeveiliging Swing Gate Gezichtsherkenning Speed Gate Draaiwiel Outdoor Luxe Swing Barrier Draaiwiel
| Toegangscontroletype: | Vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
IC-van de de Schommelingsbarrière van het Identiteitskaart Hoge Vermogen de Poort Dubbele Manier, Voetschommelingsbarrière
| Productnaam: | Brugtype de poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
De Driepootturnstile van het gezichtsaftasten Poort
| Identificatiesnelheid: | Gezichtsopsporing en volgend Mej. 20 |
|---|---|
| Identificatie hoogte: | 1.2-2.2 M |
| Wiegand-formaat: | 26/34 |
Turnstile van de Goldantellkleuterschool de Poort van de het Toegangsbeheerveiligheid van de Barrièrepoort
| Naam van het artikel: | Toegangscontrole voor kinderdagverblijven |
|---|---|
| Toepassing: | Indoor&outdoor |
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Buitenactiviteit volledig automatisch schommelturnickel qr poort turnickel ticket barcode één barrière
| Toegangscontroletype: | IC-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Elektronische TCP/IP van de de Poortrfid Vingerafdruk van de Schommelingsbarrière de Streepjescodelezer
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Transmissie: | Alle-elektrische mechanisch |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

