Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Infrarode de Barrièrepoort van de Stralen Elektronische Schommeling met Alarmfunctie voor Woongemeenschap
| Productnaam: | De elektronische Poort van de Schommelingsbarrière |
|---|---|
| Toepassing: | indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
Turnstile van de de Snelheidspoort van het Rfidsysteem Toegangsbeheer voor Metro Spoorwegmetro
| Productnaam: | De Schommelingspoort van de tijdopkomst |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
De automatische Poort van de Schommelingsbarrière met teller voor Biometrisch Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | De automatische Poort van de Schommelingsbarrière met teller voor Biometrisch Toegangsbeheersysteem |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur supermarkt
| Productnaam: | RFID-van de poort anti-Infrared van de schommelingsbarrière de klemfunctie voor de bouw van bureaur |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De enige of tweerichtingspoort van de schommelingsbarrière voor Woonplaatsgebied en Toerisme
| Productnaam: | De enige of tweerichtingspoort van de schommelingsbarrière voor Woonplaatsgebied en Toerisme |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
Elektronische turnstile van de de Barrièrepoort van de Mechanismeschommeling met ESD Meetapparaat
| Productnaam: | Elektronische de Barrièreturnstile van de Mechanismeschommeling met streepjescodesysteem en ESD Meet |
|---|---|
| Motor: | DC24V |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RFID-lezer
| Productnaam: | De dubbele poort van de de Schommelingsbarrière van de motorafstandsbediening met vingerafdruk en RF |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Compatibel: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, Streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Van de de Streepjescodesnelheid van RFID de Biometrische de Poortturnstile Systemen van het de CodeToegangsbeheer van Qr
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of maat aanpassen) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm voor optie |
De Driepootturnstile van de veiligheidskaart het Toegangsbeheer TCP/IP van de Poortdeur 12 Maanden Garantie
| ODM/OEM: | Geaccepteerd |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | unidirectioneel, regelbare bi-richting |

