Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
Duurzame van de de Barrièrepoort RS485 van de Roestvrij staalschommeling de Haventurnstile Barrièrepoort
| Grootte van product: | 380 (L) *280 (W) *1000 (H) (MM.) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug automatische slagboompoort |
De barrièrepoort van de supermarktschommeling met LEIDENE het tellen en infrarode sensor
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met LEIDENE het tellen en infrarode sensor |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies
| Productnaam: | De barrièrepoort van de supermarktschommeling met Correcte en lichte alarm snelle functies |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Huisvestingsmateriaal: | binnenlands standaard304#-roestvrij staal |
De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK
| Productnaam: | De elektro mechanische Tegenpoort van de Schommelingsbarrière voor toerisme en GYMNASTIEK |
|---|---|
| Motor: | DC24V solenoïdeklep |
| Werkomgeving: | Werkomgeving: binnen/openlucht (met een tent over) -10℃~70℃ |
Van de de Streepjescodesnelheid van RFID de Biometrische de Poortturnstile Systemen van het de CodeToegangsbeheer van Qr
| Grootte van product: | 1500x120x1000H mm, (of maat aanpassen) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Doorgangsbreedte: | 600 ~ 900 mm voor optie |
Automatische Voet Glijdende Turnstile IP54 van de Snelheidspoort voor Toegangsbeheersysteem
| Productnaam: | Glijdende Turnstile van de Snelheidspoort |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
Van de het Gezichtserkenning van de streepjescoderfid Temperatuur de Driepootturnstile Poort
| Identificatieafstand: | 0,3-0,5 m |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Uiterlijk materiaal: | Kast van aluminiumlegering, paneel van gehard glas |
NFC-de Poortturnstile van de Kaartensnelheid Tweerichtings Optische Turnstile Kleppoort
| Type: | enkelkern & dubbelkern, hoge sped poort |
|---|---|
| Maat: | L1500*W120*H1000 mm |
| Mededeling: | RS485 TCP/IP |
De anti het Raken en het Verhinderen het Knippen Automatische Poort IP54 van de Schommelingsbarrière
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 168mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
VIP en het Gehandicapte Automatische Voetapparaat van het het Toegangsbeheer Slimme Alarm van de Schommelingspoort
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

