Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ security turnstile gate ] bij elkaar passen 734 producten.
VIP en het Gehandicapte Automatische Voetapparaat van het het Toegangsbeheer Slimme Alarm van de Schommelingspoort
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*1000mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Luchthaven/Metro/Zwemmend Hall Speed Gate Turnstile met Automatische Rfid-Lezer
| Productnaam: | De biometrische Poort van de Toegangsbeheersnelheid |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Netto gewicht: | 70KG/pc |
0.5s het open de Poortturnstile van de Tijdsnelheid Halve Hoogteturnstiles Toegangsbeheer van Rfid
| Gebruikswerkingsgebied: | Ingang van woonwijk, park, pretpark; school; speelcentrum |
|---|---|
| Maat: | 1400 x 330 x 1000 mm (H) |
| Hoogte van schuifarmen: | 1 m, 1,2 m of op maat gemaakte 1,4 meter |
De Erkenningsturnstile van het Toegangsbeheergezicht Waterdichte Openlucht met Streepjescodescanner
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Roestvrij staal Klantgericht Speciaal Logo Bidirectional Swing Barrier Gate/Automatische Turnstile
| Bruto gewicht: | 50 kg/set |
|---|---|
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
Turnstiles van de veiligheids Halve Hoogte Driepootturnstile Poort met Geleide Richtingsinstructie
| Huisvestingsmateriaal: | standaard304#-roestvrij staal |
|---|---|
| Passagebreedte: | binnen 600 mm |
| Het overgaan van Richting: | tweerichtings of enig (regelbaar) |
Niet gaat de Aanraking Driepootturnstile de Deur van Poortrfid voor Stads Historische Monumenten in
| Grootte van product: | 430*330*1081mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | houten kist |
Turnstile van de de Temperatuur1080p weergave van het poort thermolichaam van de de klepstijl infrarode hand de gidsdeur
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Volledige Automatische RFID-Turnstile 90CM die wijd voor Veiligheid overgaan
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | < 40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm, of langer, kan op maat gemaakt worden |
Verticale beveiliging Automatisch uitschakelt draaistellen Controller RFID-kaart Open Cargo Roestvrij staal Door op maat
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, vingerafdruk |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

