Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ stainless steel turnstiles ] bij elkaar passen 969 producten.
Prestige QR/Turnstile van de Streepjescodescanner
| Productnaam: | QR / Barcode Toegangscontrolepoort |
|---|---|
| Sollicitatie: | Indoor&outdoor |
| Grootte van product: | 1200*280*980mm |
Openbare de Hoogteturnstiles van Toilettenbi Richtingsus304 Volledige In werking gestelde Muntstukken
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
304 Turnstile van de roestvrij staal Semi Automatische Verticale Driepoot met Mifare-Kaartlezer
| Productnaam: | Draagbare Driepootturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 430*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Volledig automatische gezichtsherkenning draaibank voor school RFID-kaart Bidirectionele
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Sollicitatie: | Binnen / Buiten |
Intelligente de Driepootturnstile van het 3 Wapensroestvrije staal Poort voor Verkeer/Bureau de Bouw
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Tweerichtings al elektrische mechanische Driepootturnstile Poort voor de toneelpost van de vlekschool
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Op maat gemaakte LANE Breedte 600-900mm Gezichtsherkenning Halfautomatische draaibank met afmetingen 1200*280*1000mm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| steeg: | Breedte 600-900 mm Op maat |
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
Aanpasbare gladde snelheidspoort voor voetgangers 600-900 mm voor veilige toegang
| Type: | Halfautomatisch/Volledig Automatisch/handboek |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316 |
| Grootte: | 1200*280*1000mm of op maat |
304 Turnstile van de roestvrij staaldriepoot Intelligente Poort Hydraulische Schokbrekers
| Productnaam: | Tripiodturnstile |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*980mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Vingerafdrukesd Streepjescode identiteitskaart/IC-de Driepootturnstile van Rfid van het KaartToegangsbeheer voor Metropost
| Productnaam: | turnstile van de toegangsbeheerdriepoot |
|---|---|
| Grootte: | 1200*280*990mm |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

