Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Van de de Snelheidspoort van de luxevorm Turnstiles van de de Veiligheids Halve Hoogte voor Geschiktheid
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Pakket: | Bubble+crate |
ESD Polsriem/Schoeiselmeetapparaat met LCD het Scherm, Automatische Turnstile, Kaartlezer
| Pedaal afmeting: | (B)400mmx(L)420mmx(H)20mm |
|---|---|
| Rechter schoeneninstelling: | 750kΩ-35MΩ |
| Instrumentafmetingen: | (B)166mmx(L)96mmx(H)40mm |
Turnstile van de Toegangsbeheerrs485 SS304 0.6s Schommeling Barrière
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Volledige Automatische RFID-Turnstile 90CM die wijd voor Veiligheid overgaan
| Maat: | L1200*W200*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | < 40 persoon/min |
| Toegangsbreedte: | 60,90cm, of langer, kan op maat gemaakt worden |
SUS304 Voetgangerstoegangsbeheersing Draaipoort
| Sollicitatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Snelle de Barrièreturnstile 45persons/Min For Subway Station Mall van de Snelheidsschommeling
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Elektrische Turnstile van de Schommelingspoort Turnstiles van de het Systeem Voetveiligheid van de Ingangscontrole
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
De Snelheidsturnstile van de mechanismegelijkstroom Brushless Motor het Glasbarrière van de Poort Automatische 1.8meter Hoogte
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
OpenluchtToegangsbeheerturnstiles Antiroestroestvrij staal met LEIDENE Lichten
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Vingerafdruk Volledig automatische schommelende draaibank Barrière Menigte toegang voor luchthavens
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |

