Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Van de de Veiligheidsschommeling van de passagetoegang Automatische de Barrièrepoort voor Metro Post/Stadion/Universiteit
| Productnaam: | De Poort van de schommelingsbarrière |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Grootte van product: | 1400*200*1000mm |
Van de de Codeschommeling van bi het Richting Voetqr Turnstile van de de Barrièrepoort Systeem van de Pijlerdeur voor Gymnastiek
| OEM: | OEM armlengte, aangepast logo, aangepaste maat |
|---|---|
| POOL-GROOTTE: | diameter 168 mm; hoogte 1050 mm |
| Doorgangsbreedte: | 530mm830mm |
Hoge Shenzhen - van de de poortmoeilijke situatie van het kwaliteits voettoegangsbeheer rotatie bewapent turnstile achter elkaar met fours het draaien
| Productgrootte: | 210(L)* 135(B)* 225(H)CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
980mm van de de Klepbarrière van Hoogtebi Richting van de de Poortveiligheid de Metroturnstile
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische Voetesd Poortlcd Enige Passage 3 Wapenturnstile voor Halingang
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Turnstile van het QR CodeToegangsbeheer Poort van de Volledige Automatische LEIDENE de Poort Driepootbarrière
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Tegen Automatische Poort 304 van de Klepbarrière Rang Acrylglas met Vingerafdrukslot
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Maat: | 1200*280*1000mm |
| Productnaam: | de barrièreturnstile van de veiligheidsklep poorten |
35 Persoon/Min Flap Barrier Gate Retractable-de Controle van Rfid van de Wapendaling plus Esd Controleur
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuktoegang, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meeta |
|---|---|
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
Auto de Barrièrepoort IP54 35 Personen Min For Gym Club Company van de het Terugstellenklep
| Garantie: | 1 jaar gratis garantieservice |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Productnaam: | Automatisch half turnstile toegangsbeheer voor gymnastiek |
Intelligente Automatische de Barrièrepoort van de Veiligheidsklep onder het Werk van 220V/110V-Macht
| Productnaam: | 304 SUS-klepturnstile |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Grootte van product: | 1200*280*1000mm |

