Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Externe 60 cm flap barrière draaibank vingerafdruk 2 paden toegangscontrole toegangsoplossing
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Store Swing Barrier Gate 600mm Breedte Flap Toegangscontrole Snelheid Gate Draaibaar
| Grootte van product: | 420*330*1000 mm |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| De lengte van de schommelarm: | 3090cm |
IR-sensor Flap Barrier Turnstile High Security Full Auto Servo Motor Voor Luchthaven
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Beveiligingspoort met 1400x120x1000mm Afmeting 55-130cm Lijnbreedte en AC 110~240V stroomvoorziening
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, gezichtsherkenning, ESD-systeem |
|---|---|
| Openingstijd van de barrière: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Motor van de de Poort24v Borstel gelijkstroom van de onaanraakbare Handicapturnstile Cilinder de Automatische Barrière
| Productnaam: | Automatische schommelingsbarrière |
|---|---|
| Grootte van product: | zuildiameter 168 mm, hoogte 1000 m |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Turnstile van de het Stadion Volledige Hoogte van Filippijnen/de biometrische poort van de toegangsbeheerbarrière in openlucht
| Productgrootte: | 520 ((L) * 175 ((W) * 215.5 ((H) CM |
|---|---|
| Materiaal: | 316 / 304 roestvrij staal |
| Verenigbaar: | De Lezer van RFID Reader&Fingerprint, Muntstuk acess, QR-codelezer, streepjescodesysteem, ESD Meetap |
Turnstile van de de Klepbarrière van de diapoort Intrekbare Vleugels met het Systeem van de Gezichtserkenning
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Richting: | (Facultatieve) één of bi-Richting |
Volledige de Hoogteturnstile van de stadion Biometrische 650mm Breedte 1200w
| Productgrootte: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Garantie: | 1 jaar |
QR de Tablet van Tripod Turnstile Gate Android van de streepjescoderfid Lezer
| Armlengte: | 510 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 65 kg |
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
RS485 600mm de Lezer Tripod Turnstile Gate van het Passagekaartje
| Applicatie: | Bedrijf, hotel, luchthaven. |
|---|---|
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
| Richting: | in of uit, of twee manieren |

