Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Magnetische het Toegangsbeheerturnstile van RS485 SS304 IP54 Poort
| Grootte van product: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Drie armlengte: | 51 cm |
| Doorgangssnelheid: | 25~32 personen/min |
Openbare de Hoogteturnstiles van Toilettenbi Richtingsus304 Volledige In werking gestelde Muntstukken
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
Gezichts de Poortturnstile van de Opsporingssus304 Schommeling voor Controleteller
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
| Dimensie: | 1400*168*1000mm |
Van de de Identificatieschommeling van het luchthavenkaartje de Poortturnstile Schotontwerp
| Voeding: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Bedrijfstijd: | 0,2 Seconden |
| MCBF: | 5.000.000 cycli |
316 Roestvrij staal Slimme Biometrische Turnstiles voor Openlucht Militaire Basissen
| Passerende breedte: | 60~180cm |
|---|---|
| Type: | Volledig automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Slank de Hoogteturnstile van Rfid Dubbel Volledig de Barrièresysteem van het PoortToegangsbeheer
| Voeding: | AC220V/110V |
|---|---|
| Materiaal: | RVS 304, dik 1,5 mm ~ 2,0 mm |
| Slaagpercentage: | 35~40 persoon/min |
NFC-Metro van het de Bankbureau van Lezersswing barrier turnstile de Poort van de Supermarktschommeling
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Voeding: | AC100V-240V |
Bidirectionele Toegangsbeheerturnstile Poort1.1meter Steun Gehandicapte Rolstoel
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
1 in 1 uit Automatische het Toegangsbeheerturnstile van de Klepbarrière NFC Pas van de Poorthoge snelheid
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Mechanisme Draai-stijl Elektrische Baffle Gate Draaibaar Met Vingerafdruklezer
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |

