Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Office Fast Access Control Smart Hotel Remote Control Entrance Automatische swingbarrière Baffle Gate Draaien
| Toegangscontroletype: | RFID-kaart, ESD-systeem, gezichtsherkenning |
|---|---|
| Barrière open/in de buurt: | 0,2 s |
| Communicatie-interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
De draagbare 90cm Poort van de de schommelingsbarrière van het ingangskanaal optische/poort van de Zwaar Verkeers de cilindrische snelheid
| Grootte van product: | hoogte 1000 mm, diameter 168 mm |
|---|---|
| Applicatie: | gezondheidsprojecten, hotel, kantines, de ziekenhuizen, bureaugebouwen, douane, agentschappen, toeri |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Automatische van de de Streepjescodeidentificatie van de muntstukmachine digitale tegen van het het toegangsbeheersysteem turnstile van de de prijsdriepoot
| Passerende snelheid: | 30people/min |
|---|---|
| Dik van staal: | 1,5 mm of aangepaste desgin |
| Toegangscontrolesysteem: | teller, vingerafdruk, nfc, zk-lezer |
jat turnstile van het kaarttoegangsbeheer poort voor rolstoel
| Doorgangsbreedte: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Applicatie: | Fabriek, grens, plant, school, sportschool |
| Lengte zwenkpaneel: | 35~90cm per stuk |
Automatisch Flexibel Lopend Schommelingsturnstile Duurzaam Roestvrij staal voor Opslag, Supermarkt
| Grootte van product: | diameter: hoofdpaal: Φ168 mm hoogte: 1000 mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Pijlers automatische slagboompoort |
Normaal 40 Persoon/Min Pass Rate Swing Barrier-Poort, Gemakkelijke Turnstile van de Verrichtingsveiligheid
| Grootte van product: | 1200 mm (L) *280 mm (B) *1000 mm (H) |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij steel/316-roestvrij staal |
| Type: | Brug intelligente draaibarrièrepoort |
Hoge Tweerichtingsturnstile Volledige Automatische Turnstiles van de Klep Voet Halve Hoogte Barrièrepoort
| Richting: | Bidirectionele/enkele richtingspas |
|---|---|
| Schermweergave: | Optioneel |
| Type: | enkele vleugel of dubbele vleugels |
Turnstile van de de Vingerafdruktik van mechanismezk RS485 Poort 0,2 Tweede
| Stroomvoorziening: | 110~240 V (AC) |
|---|---|
| Richting: | in of uit, of twee manieren |
| Garantie: | 1 jaar |
Auto van de de Barrièrepoort van de Erkennings0.2s Schommeling van de de Toegangskolom de Schommelingsturnstile
| Poolmateriaal: | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Productnaam: | De enige Pool-Poort van de Schommelingsbarrière |
| Mechanisme: | Brushless Motor/Servomotor |
Halve van de de Klepbarrière van het Hoogte Infrarode toegangsbeheer de Poort Handkaart die Turnstile verzamelen
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 40 personen/min |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |

