Alle producten
-
Veiligheidsturnstile Poort
-
Volledige Hoogteturnstile
-
gezichtserkenningsturnstile
-
De poort van de klepbarrière
-
De Poort van de schommelingsbarrière
-
Turnstile van de streepjescodescanner
-
Veiligheidsagent House
-
ESD Poort
-
toegangsbeheerturnstiles
-
Driepootturnstile Poort
-
halve hoogteturnstiles
-
RFID-Turnstile
-
turnstile van de snelheidspoort
-
turnstile veiligheidssystemen
-
Vingerafdrukturnstile
-
muntstuk in werking gestelde turnstile
-
Metroturnstile
-
Kaartjesbeheersystemen
-
Het Slot van het autowiel
-
Het Slot van het autoparkeren
-
Parkerenbarrière
-
Alex Wong in de FilippijnenGoede kwaliteit producten, concurrerende prijs en hoge kwaliteit diensten. -
Asif Khan in BahreinGoldantell is een Gouden leverancier, heel wat tijd sparen me om het kopen te doen! En altijd gevend professionele suggestie, help me een partij in zaken! -
Ahmed Al-Farsi in de VAEGezichtsherkenning tourniquets gefascineerd huurders gesynchroniseerd met toegangskaarten naadloos ingenieurs zelfs gewerkt door Eid -
Klara Müller in het DuitsPrecision gates synchroniseren met montage robots Duitse draaischijven, Chinese snelheid. -
Michael Fusco in de VSHallo, Charlene, hebben wij de lading ontvangen! Onze ingenieur testte de barrières, zij al zeer goed het werken! Nu, wil ik een nieuwe orde maken!
zoekwoorden [ turnstile entry systems ] bij elkaar passen 417 producten.
Van de de Vingerafdrukschommeling van de glasdeur van de de Barrièrepoort van de de Hoogteklep Volledige Turnstile Wing Barrier
| rijstrookbreedte: | 60,90,110cm of anderen |
|---|---|
| Passerende snelheid: | 45persons/min |
| Gebruik: | Mall |
Wapen drie Gangenesd Elektrisch Driepootturnstile Poort Draagbaar 3 voor Workshop
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Elektronisch aanwezigheidssysteem ESD Gate Roestvrijstalen draaibare driepoot tourniquetpoort
| Dimensie: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, (of douane 316) |
| Doorgangssnelheid: | 25~30 personen/min |
Afstandsbediening Beveiliging Turnstile Gate Office Aanpassen Logo Swing Barrier Prijs
| Passerende snelheid: | 35-40 persoon/min |
|---|---|
| Gezichtsbank: | 20~30 duizendenpcs |
| Maat: | L1200*B300*H1000mm |
De intelligente Turnstile van de de Barrièrepoort van de Gezichtserkenning Voet Glijdende Lezer van het Poortqr code
| Applicatie: | De Luchthaven\ Metro \ van de bureau\ School \ Openlucht |
|---|---|
| Dimensie: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Voeding: | AC100V-240V |
Van de het Toegangsbeheerdaling van RFID het Wapenpoort die Turnstile van de 3 Wapen Draaiende Driepoot Poort roteren
| certificaat: | CE |
|---|---|
| Gebruik: | Kantoor, hotel, bibliotheek, metrostation, enz. |
| Werkomgeving: | Binnen/Openlucht (Schuilplaats), binnen |
Hoge veilige uitgang ingang roestvrij staal draaibank stabiel draaiend voor de fabriek
| Kleur: | Roestvrij staal geborsteld / poedercoating |
|---|---|
| Doorgangsbreedte: | 600 mm |
| Type: | Handmatige of automatische bediening |
90 cm breed schommelgaten met biometrische toegangscontrole
| Glijdende snelheid: | 0,6 Tweede |
|---|---|
| Voeding: | AC 100-240V |
| lijnbreedte: | 90 cm (of aangepast 90~120 cm) |
de infrarode automatisch turnstile barrière van de de lezersschommeling verborgen poort van de mechanismestreepjescode voor studententoegang
| Grootte van product: | 1,5*1,5*2,4 meter |
|---|---|
| Materiaal: | Kanaalstaal |
| Levensduur: | Meer dan 15 jaar |
Flexibele Snelle Passnelheid voor RFID-Kaart/manchetcontrole Sytem met Automatische Barrièreturnstile
| Kaartcapaciteit: | 40000pcs |
|---|---|
| Type: | ID/IC-kaart, polsbandje |
| Detectie van leeskaartafstand: | <10 cm |

